بلوگا - موتور جستجوی کالا و خدمات

بلوگا به عنوان موتور جستجو کالا و خدمات ایرانی ، در راستای جمع آوری اطلاعات فروشندگان رسمی و غیر رسمی محصولات و ارائه کنندگان خدمات و در اختیار قراردادن آنها برای خریداران و مشتریان فعالیت میکند. کلیه فروشندگان اینترنتی و بنگاه های اقتصادی در هر سایزی میتوانند با ثبت فعالیت و محصولات خود در بلوگا نسبت به افزایش فروش و جذب مشتری اقدام کنند، همچنین خریداران این محصولات با استفاده از مقایسه هوشمند بلوگا نسبت به انتخاب فروشنده بهتر تجربه خرید بهتری را رقم خواهند زد .

توجه : بلوگا فروشگاه اینترنتی نیست و فقط ارائه دهنده اطلاعات فروشندگان کالا و خدمات خواهد بود ، لذا مسئولیتی در قبال خرید و فروش کالا و خدمات یاد شده نخواهد داشت و خریداران محترم می بایست نسبت به انتخاب فروشنده ، شرایط ، قوانین و کلیه آیتم های مورد نظر را بررسی نمایند.

 

وب سایت های فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی کالا و خدمات با ثبت نام در بلوگا ، شرایط درج لینک وب سایت در گروه فروشندگان را خواهند داشت. فضای رقابتی مناسبی برای فروشندگان کالا فراهم آمده است و عزیزان میتوانند با درج لینک کالاهای خود در بلوگا ، علاوه بر افزایش میزان فروش محصولات خود ، تاثیر بسزایی در بازدید وب سایت ، برندینگ و کسب رضایتمندی بیشتری بر روی خدمات خود تجربه خواهند کرد.

بلوگا، بصورت کاملا هوشمند وب سایت های فروشگاه های عضو را در اختیار مخاطبین و خریداران قرار میدهد و در راستای دستیابی مصرف کنندگان به قیمت مناسب و فروشگاه معتبر از کارشناسان مجرب در این زمینه بهره می برد .

 

فروشگاه های آفلاین و پیج های اینستاگرامی

فروشندگانی که دارای وب سایت فروشگاهی نیستند و در پلتفورم های فضای مجازی نسبت به فروش کالا و یا معرفی کسب و کار خود فعالیت میکنند ، با درج نوع فعالیت ، محصول و خدمات خود در بلوگا ، در بخش آگهی ها میتوانند نسبت به هدایت مخاطبین مورد نظر به سمت کسب و کار خود علاوه بر فروش بیشتر در جهت افزایش مشتریان و شناساندن برند و خدمات خود به مشتریان اقدام نمایند .

بدیهی است ، حتی فعالین اقتصادی و کسب و کارهایی که بصورت غیر مجازی و آفلاین هم در حال فعالیت هستند ، میتوانند با ثبت نام رایگان و درج نوع فعالیت در بلوگا ، به مسب کار خود رونق بیشتری ببخشند.

 

فروش کالا بصورت تکی و یا دست دوم

حتی اگر فروشنده نیستید و کالایی دارید که در وضعیت نو ، کارکرده ، دست دوم و یا غیره است و قصد فروش آن را دارید ، میتوانید با ثبت آگهی کالای مورد نظر و یا خدماتی که ارائه میکنید در بلوگا ، نسبت به ارائه آن به مخاطبین و مشتریان اقدام نمایید .