پت شاپ

خرید و قیمت به صرفه محصولات پت شاپ

به تازگی پت خریده‌اید و نمی‌دانید از کجا برای دلبندانتان غذا تهیه کنید؟ و یا از رنج قیمتی محصولات غذایی آن‌ها اطلاعی ندارید؟ موتور جستجوی اینترنتی بلوگا مجموعه کاملی از محصولات مورد نیاز برای پت شما را دسته بندی کرده که می‌توانید به راحتی لیست کاملی از فروشگاه‌ها و رنج‌ قیمت محصولات پت را بررسی و در آخر محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

بخش پت شاپ بلوگا تنها برای سگ و گربه‌ها نیست، بلکه می‌توانید برای خرگوش، پرندگان، همستر و آبزیان خود به دنبال محصول مناسب باشید.

در بلوگا از تمامی برندهای مطرح خارجی و ایرانی محصولات گوناگون وجود دارد که دست شما را برای انتخاب و جستجو بسیار باز گذاشته است، چه به دنبال غذا باشید یا لوازم بازی، تربیتی و درمانی، بلوگا همه این موارد را از فروشگاه‌های مختلف با رنج قیمتی متنوع فراهم کرده است.

لذت خرید محصولات پت شاپ را به صورت کاملا اقتصادی و به صرفه با بلوگا تجربه کنید.

قیمت غذای گربه و سگ ، لوازم پت شاپ ، بلوگا

محیط‌های تنگ و کوچک حس آرامش و امنیت به این پشمالوهای بامزه می‌دهد، از این رو می‌بینید که به درون جعبه‌های کوچک و محیط‌های تنگ رفته و ساعت‌ها به خواب فرو می‌روند.

تغذیه توله سگ‌ها در مقایسه با بزرگ‌ترها اهمیت بالایی دارد، از این رو برندهای مطرحی چون اوریجن، دکتر هیلز، بولو بوفالو، رویال کنین و تست آف ده ویلد برندهای مطرح پیشنهادی بلوگا برای غذای توله سگ هستند. برای مشاهده قیمت غذای سگ از این برندها به صفحه غذای سگ مراجعه کنید.

غذای پرندگان شامل موارد زیر است: سبزیجات، دانه‌‌ها، میوه‌ها، دانه‌های جوانه زده، حبوبات، نان، گندم، پاستا، بلال، آجیل و پلت.