آرایشی و بهداشتی

53000001 فروشنده

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی با بهترین قیمت

یکی از بیشترین هزینه‌هایی که زنان در طول عمر خود دارند، خرید لوازم آرایشی و بهداشتی است. همانطور که می‌دانید، انتخاب لوازم آرایش با کیفیت اهمیت بالایی دارد تا به پوست شما آسیبی وارد نکند. متاسفانه در بازار لوازم آرایشی فیک و تقلبی به وفور یافت می‌شود که همین سبب شده تا خرید آن دشوار شود. مقایسه قیمت یک کالای آرایشی می‌تواند به خوبی شما را با رنج قیمتی آن آشنا کند و به راحتی در مورد خرید آن تصمیم بگیرید.
ما در وبسایت بلوگا بستر مناسبی را برای فروشندگان و خریداران عزیز فراهم کردیم که بتوانند به خوبی کار خرید و فروش اقلام آرایشی خود را انجام دهند. کافیست کالای مورد نظر خود را در بخش سرچ جستجو کنید.


قیمت لوازم آرایش ، بلوگا

برای استفاده از کانسیلر باید به نوع و رنگ پوست خود دقت کنید، اگر پوست چربی دارید از کانسیلر فاقد چربی استفاده کنید. از آنجایی که از کانسیلر برای پوشاندن لک‌های پوستی استفاده می‌شود، حتما کانسیلر متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

حتما قبل از کرم پودر زدن مرطوب کننده و پرایمر بزنید و بعد از زدن کرم پودر از پودر فیکس استفاده کنید. در این صورت حالت کیکی بر روی صورت خود مشاهده نخواهید کرد. برای مشاهده لیست و قیمت کرم پودرها به صفحه کرم پودر و پنکک در بلوگا مراجعه کنید.